Kevin Feige wypowiedział się na temat planów studia na czwartą fazę MCU, w tym o nadchodzących Eternals i zasugerował, że akcja filmu może obejmować nawet dziesiątki tysięcy lat.

Niewiele wiadomo na temat nadchodzących filmów czwartej fazy Kinowego Uniwersum Marvela. W 2020 r., poza Czarną Wdową pojawią się również Eternals, o których wypowiedział się Kevin Feige, szef Marvel Studios.

Feige zapowiada, że wszystkie produkcje po tegorocznych kontynuacjach Avengers i Spider-Mana będą unikalne. Wraz ze studiem chcą jednocześnie kontynuować wątki obecnych postaci i wprowadzać nowe, w tym mniej popularnych komiksowych bohaterów. Opowiedział o swoich planach na grupę Eternals, którzy podobnie jak Strażnicy Galaktyki zostaliby wprowadzeni wspólnie w jednym filmie. Wg niego twórca Eternals, Jack Kirby, stworzył “wielką, niesamowitą, epicką historię”, która obejmuje dziesiątki tysięcy lat i jest to coś, czego nigdy wcześniej nie robili, dlatego jest to jedna z rzeczy, której chcą spróbować po filmie Avengers: Koniec Gry.

Eternals napiszą Matthew i Ryan Firpo, a reżyserią zajmie się Chloe Zhao.

Źródło: Collider