Aktor potwierdza powrót granej przez niego postaci w Avengers 4. Ta niewielka informacja może potwierdzić wiele teorii i przecieków dotyczących filmu. Uwaga, SPOILERY!

 

Poniższy artykuł może zdradzać fabułę Avengers 4!

 

Aktor Frank Grillo potwierdził swój występ w Avengers 4. Frank wcielił się w agenta Hydry, Brocka Rumlowa w Kapitanie Ameryce: Zimowym Żołnierzu i powrócił jako Crossbones w sequelu filmu, Wojnie bohaterów

 

 

Grillo potwierdził, że wystąpi w scenie związanej z przeszłością. Nie wiemy, czy mowa o retrospekcji, podróży w czasie czy symulacji, podobnej do tej przedstawianej przez Tony’ego Starka w Wojnie bohaterów.

 

 

Waśnie ta ostatnia możliwość, czyli symulacja BARF (w wersji polskojęzycznej KUPA) została opisana w przecieku sprzed kilku miesięcy. Osoba rzekomo widziała na planie właśnie Crossbonesa i Harley’a Keenera, czyli chłopca, który pomagał Starkowi w Iron Manie 3. Scena ta ma rzekomo opierać się na pokazie technologii BARF Harleyowi przez Starka, gdzie Crossbones ma być zawarty w symulacji. W tym samym czasie w Atlancie, miejscu kręcenia filmu, zauważono również aktora grającego Jaspera Sitwella, innego agenta Hydry. Zapowiedź powrotu do roli przez Franka Grillo może potwierdzić te przecieki.

 

 

Źródło: We Got This Covered

 


 

Aktualizacja:

 

Frank Grillo zaprzeczył tej informacji. Z jego najnowszego posta wynika, że aktor zirytowany jest ciągłymi pytaniami o jego występ w Avengers 4 i na złość fanom potwierdził fałszywą plotkę.

#fałszywewiadomości. W ciągu dnia dostaję 1000 pytań o postać, którą grałem 8 minut. Nic nie potwierdziłem. Ale czasami bawią mnie ludzie zadający pytania. #żyjciedalej

 

 

Źródło: Instagram @frankgrillo1