Bracia Russo udzielili wywiadu, w którym opowiedzieli o Avengers: Endgame i zdradzili, że prawdopodobnie film trwać będzie aż 3 godziny.

Reżyserowie Avengers: Endgame, którzy w MCU pracowali już przy Avengers: Wojnie bez granic, Kapitanie Ameryce: Zimowym Żołnierzu i Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów udzielili wywiadu, w którym zostali zapytani o nadchodzący film. Bracia Russo nie chcieli ujawnić żadnych większych szczegółów, zwracając uwagę na to, jak wielkim sekretem jest każdy element tej produkcji.

Joe i Anthony Russo

Joe Russo, zapytany jak zamierzają przebić wydarzenia z Wojny bez granic w nadchodzącej produkcji, odpowiedział:

Ciężką pracą. Czy przebijemy Wojnę bez granic, czy nie, tego nie wiem. Ale staramy się stworzyć jak najlepszą historię z tymi postaciami. Ten film przynosi zakończenie pierwszej dekady opowieści. Myślę, że samo to ma pewną dramatyczną moc.

Joe nie chciał też zdradzić żadnych szczegółów dotyczących fabuły nowych Avengers:

Odkładaliśmy ogłoszenie tytułu, odkładaliśmy zwiastun. Ostatnie, czego chcielibyśmy, to ujawnić jakiekolwiek wskazówki dotyczące struktury fabuły lub tonu.

Anthony Russo podsycił jedynie znane już wiadomości:

Postacie i historia rozwijają się dalej od momentu zakończenia Wojny bez granic. Cały wszechświat doświadczył tego samego losu i został zjednoczony tym doświadczeniem.

Zapytany o samego Thanosa, Joe odpowiedział, że obecnie nie prowadzi już żadnej walki:

Odniósł sukces w tym, czego pragnął dokonać. Skończył z tym. Zrobił to. Zakończył swą pracę

Co jednak najważniejsze, Joe zapowiedział, że Avengers: Endgamemoże trwać nawet 3 godziny:

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że film skończy z czasem około trzech godzin. To jest wielki film z obszerną historią.


Na koniec reżyserowie zostali zapytani, czy fani będą musieli zabrać ze sobą chusteczki. Anthony zaśmiał się, że on na pewno weźmie.

Źródło: ComicBookMovie.com