Pojawiła się nowa grafika z filmu Avengers: Koniec gry, która przedstawia oryginalną szóstkę Mścicieli w nowych strojach. Opublikowano także synopsis filmu.

Tak prezentuje się nowa grafika promocyjna filmu Avengers: Koniec gry:

W oczy najbardziej rzuca się całkowicie nowa forma Hulka – coraz bardziej prawdopodobne jest, że stanie się on “Profesorem Hulkiem”, który łączy cechy Bruce’a Bannera i Hulka – jest też znacznie bardziej podobny do Bannera. Być może to tylko efekt słabego połączenia grafik postaci (jak to często bywa na koszulkach/kubkach/plecakach itd.), ale nowy Hulk wydaje się także znacznie szczuplejszy i… mniejszy.

Nowy, bardziej superbohaterski strój otrzymała również Czarna Wdowa. Pozostałości po poprzedniej barwie włosów prowadzą do wielu teorii o długim przeskoku w czasie po Wojnie bez granic.

Kapitan Ameryka i Iron Man zostali zbliżeni do swoich oryginalnych, komiksowych odpowiedników, otrzymując kolejno łuskową zbroję i klasyczne ubarwienie. Hawkeye w pełni prezentuje się jako Ronin, a Thor kontynuuje swój styl z Wojny bez granic.

Pojawił się także synopsis, czyli promocyjny opis filmu:

Po niszczycielskich wydarzeniach z filmu Avengers: Wojna bez granic (2018) wszechświat jest w ruinie przez działania Szalonego Tytana, Thanosa. Z pomocą pozostałych sprzymierzeńców, Avengers muszą zjednoczyć się jeszcze raz, aby cofnąć działania Thanosa i przywrócić porządek we wszechświecie raz na zawsze, bez względu na możliwe konsekwencje.

Avengers: Koniec gry w kinach już 25 kwietnia.

Źródło: We Got This Covered, Orville Redenbacher