W Internecie krążą już wszystkie sceny usunięte, dodane do wydania cyfrowego filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczcie filmik zawierający wszystkie 6 scen.

Film z 6 usuniętymi scenami z Avengers: Końca gry dostępny jest na kanale We Got This Covered:

Krótki opis scen:

  1. Pepper i Tony rozmawiają o luźnych sprawach w kuchni. Scena ta mogła mieć miejsce zanim Steve, Nat i Scott zjawili się na jego posesji.
  2. Podczas rozmowy o Tesserakcie, Rhodey pyta Steve’a, dlaczego musiał on rozbić samolot podczas swojej legendarnej misji z drugiej wojny światowej. Następnie pyta Kapitana, dlaczego nie wyskoczył z samolotu przed rozbiciem. Steve nie komentuje pytania.
  3. Rocket, oglądając nagrania z bitwy o Nowy Jork, dopytuje się Avengers o przebieg walki. Dziwi się, że zajęło im to tyle czasu, bo uważa Chitauri za najgorszą armię w galaktyce. Śmieje się z nich, że nie wiedzieli, że wystarczyło zniszczyć statek-matkę, na co w odpowiedzi Tony… goli go szybkim ruchem maszynką.
  4. Rozszerzenie sceny Thora i Rocketa w Asgardzie. Thor odlewa się z murku, na co niezachwycony Rocket każe mu się skupić, bo zaraz miasto zostanie zaatakowane przez elfy. Thor mówi, że widział śmierć wielu ludzi, którzy się tu znajdują, co jest dla niego ciężkie. Rocket każe mu dać urządzenie do poboru Eteru. Thor, przedrzeźniając go i gubiąc się wśród słodyczy i papierków, podaje mu urządzenie. Rocket pyta się, w którą stronę mają pójść, na co Thor odpowiada, że nie wie. Rocket rozczarowany krzyczy, że przecież tu kiedyś mieszkał. Thor mówi, że jedynie przez 1500 lat, a nie od zawsze. Następnie przyznaje, że może Rocket jednak ma rację i zrywa się ku drodze. Rocket kończy scenę mówiąc “Jesteśmy martwi. Jesteśmy bardzo, bardzo martwi”.
  5. Rozszerzenie sceny, w której Tony Stark spotyka swojego ojca, Howarda. Rozmawia o tym, że rozumie “problem” myśli o dziedzictwie, które zostawia swojej córce i mówi o chęci polepszenia świata, w którym będzie ona dorastać. Howard oferuje Tony’emu pracę, na co ten odpowiada, że ma już zobowiązania w przyszłości.
  6. Ostatnia scena rozgrywa się bezpośrednio po śmierci Tony’ego. Bohaterowie oddają hołd bohaterowi, kolejno klękając.

Źródło: We Got This Covered