Po ponad roku opóźnień, Czarna Wdowa trafi wreszcie do kin. Największe polskie sieci kinowe wystartowały już z przedsprzedażą biletów, włącznie z pokazami przedpremierowymi.

Czarna Wdowa początkowo miała zadebiutować w maju 2020 roku. Jednakże z powodu pandemii spowodowanej wirusem COVID-19, była stale opóźniana o kolejne miesiące. Nadszedł jednak czas, kiedy większość kin jest z powrotem otwarta, a premiera już nieodwołalnie ustalona. Disney dodatkowo zabezpieczył się, oferując Czarną Wdowę na platformie Disney+ za dodatkową opłatą, co pomoże w krajach, w których dostępność kin nadal nie jest wystarczająca.

W Polsce największe sieci kinowe takie jak Helios, Cinema-City czy Multikino oferują już przedsprzedaż biletów na seanse premierowe i przedpremierowe, zaczynając od czwartku, 8 lipca. Film dostępny jest w wersji z napisami i dubbingiem.

Niestety, platforma Disney+ nadal nie jest dostępna w Polsce, a więc Polakom oficjalnie pozostaje “jedynie” kino. Jeżeli jednak ktoś posiada abonament Disney+ z jednego ze wspieranych regionów, to już 9 lipca może kupić dostęp do filmu na platformie.