Cassie Lang, córka filmowego Ant-Mana – Scotta Langa, na grafikach koncepcyjnych z filmu Ant-Man i Osa przywdziewa kostium podobny do ojca. Czy zapowiada to przyszłą rolę Cassie jako superbohaterki w MCU?

 

Komiksowa Cassie Lang, podobnie jak jej ojciec, staje się superbohaterką o podobnych zdolnościach. Przybiera pseudonim Stature (a od niedawna także Stinger) i dołącza do drużyny Young Avengers.

 

 

Jackson Sze, ilustrator zajmujący się grafikami koncepcyjnymi w filmie Ant-Man i Osa, zaprezentował niewykorzystane pomysły, w których Cassie bawi się ze Scottem i oboje mają na sobie kostiumy używane do zmiany rozmiarów. Być może jest to właśnie kolejne nawiązanie do bohaterskiej przyszłości Cassie.

 

 


Co do samej Cassie…

 

Spoilery do Ant-Mana i Osy i Avengers 4!

W filmie Ant-Man i Osa wielokrotnie pojawia się nawiązanie do roli Cassie jako superbohaterki. Wiele razy wyraża ona chęć towarzyszenia Scottowi, a sama początkowa scena w kartonowych korytarzach jest dużym Easter Eggiem dla fanów, zważając na komentarz Cassie – mówi, że chciałaby zmniejszyć się naprawdę.

 

W Avengers 4 rzekomo potwierdzono rolę starszej, 16-letniej Cassie Lang. Studio odmówiło komentarza, jednakże informacja jest praktycznie pewna. W roli Cassie obsadzono Emmę Fuhrmann. Być może wskazuje to na podróże w czasie bądź obecność alternatywnych rzeczywistości w kolejnych Avengers. Sama Emma udostępnia wiele materiałów promocyjnych Marvela, a raz wrzuciła nawet zdjęcie butelki z logiem Avengers. Wygląda na to, że Cassie może odegrać wielką rolę w przyszłych filmach MCU.

 

 

Źródła: ComicBook, Screen Rant