Mandatory Credit: Photo by Etienne Laurent/Epa/REX/Shutterstock (7930375kw) China-us Film Director Chloe Zhao Arrives on the Red Carpet Prior to the Projection of the Film 'Sleeping with Other People' During 41st Deauville American Film Festival in Deauville France 06 September 2015 the Festival Runs From 04 to 13 September France Deauville France Deauville Film Festival 2015 - Sep 2015

Chloe Zhao reżyserką Eternals!

Znana z filmu “The Rider” reżyserka Chloe Zhao wyreżyseruje nadchodzący film MCU “Eternals”.

 

Chloe Zhao po wyreżyserowaniu filmu The Rider była rzekomo rozchwytywana przez różne studia filmowe. Po spotkaniu z Marvelem w sprawie Eternals, ci mieli szybko “zarezerwować” Zhao, aby inne studio nie zatrudniło jej wcześniej.

 

Scenariusz mają napisać Matthew i Ryan Firpo, a producentem jak zawsze jest Kevin Feige.

 

Eternals to komiksowa rasa stworzona przez kosmiczne byty Celestials, które pojawiły się już w MCU. Jeden z przedstawicieli rasy Eternals również zagościł już na ekranie – do rasy należy sam Thanos.

 

 

Jest to pierwsza oficjalna informacja dotycząca filmu Eternals. Ich wczesna produkcja może oznaczać, że przedstawiciele tej rasy odegrają ważną rolę w Czwartej Fazie Kinowego Uniwersum Marvela.

 

Źródło: Variety

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *