Chris Evans ogłosił, że zakończył zdjęcia na planie Avengers 4. Podziękował za 8 lat spędzonych na graniu roli Kapitana Ameryki. Może to oznaczać koniec jego roli, lub Chris dziękuje ze względu na wagę nadchodzącej części Avengers.

 

Taką wiadomością podzielił się dziś Chris na Twitterze:

Oficjalnie zakończyłem zdjęcia do Avengers 4. To był emocjonalny dzień, delikatnie mówiąc. Granie tej roli przez ostatnie 8 lat jest dla mnie zaszczytem. Każdemu sprzed kamery, zza kamery i z publiczności dziękuję za wspomnienia! Jestem dozgonnie wdzięczny.

 

 

Słowa Chrisa są przez wielu interpretowane jako pożegnanie z rolą Kapitana Ameryki. O ile jest to prawdopodobne, to Chris nigdzie tego oficjalnie nie potwierdził. Możliwe, że dziękuje wszystkim za możliwość uczestniczenia w tworzeniu postaci Kapitana Ameryki i w Kinowym Uniwersum Marvela, ponieważ jak wiemy, Avengers 4 będzie końcem wielu wątków MCU i Kapitan może odegrać tam wielką rolę.

 

Jak myślicie – czy rola Chrisa Evansa skończy się na Avengers 4, czy Chris po prostu dziękuje wszystkim po wielkim kamieniu milowym, jakim jest czwarta część Avengers?

 

Premiera Avengers 4 odbędzie się 3. maja 2019 r.

 

Źródło: Twitter @ChrisEvans