W Kapitan Marvel powróci Clark Gregg w roli Phila Coulsona. Aktor wypowiedział się na temat początków pracy swojej postaci w T.A.R.C.Z.Y. i wczesnych dniach samej organizacji w filmie.

Kapitan Marvel obejmie wydarzenia z lat 90., kiedy Phil Coulson zaczynał swoją pracę w T.A.R.C.Z.Y. Aktor wcielający się w Coulsona, Clark Gregg, wypowiedział się na temat swojej postaci i samej T.A.R.C.Z.Y. w Kapitan Marvel:

Coulson wie o T.A.R.C.Z.Y. tyle, że zajmują się technologiami związanymi z Tesseractem i Red Skullem i sprzątaniem po Hydrze. Więc kiedy ktoś wyląduje przebijając się przez dach wypożyczalni filmowej (co jest wg mnie jednym z najlepszych wejść wszechczasów) i okazuje się być częścią kosmicznej rasy i to dużo bardziej rozwiniętej niż my, to jest to prawdziwy początek rozdziału, którego widzieliśmy wcześniej i stanie się bardzo ważny w przyszłości T.A.R.C.Z.Y. i zdefiniuje, czym stanie się T.A.R.C.Z.A.

Jest tu wiele podstaw dla wydarzeń z Avengers, Thora, w ogóle wszystkiego, więc przyjemne jest wrócić i doświadczyć tych odkryć z punktu widzenia tych postaci.

Podejrzewam, że fani poczują nostalgię przez klimat lat 90. Usłyszą i zobaczą kilku starych ale młodych agentów T.A.R.C.Z.Y. w uniformach z lat 90. Będą myśleć, że film jest genezą o mniejszej skali i będą serio zaskoczeni.

Clark Gregg

Ciekawe jest wspomnienie o starych agentach T.A.R.C.Z.Y. Być może zobaczymy więcej znanych nam agentów, niż tylko Coulsona i Nicka Fury’ego.

Premiera Kapitan Marvel już 8 marca.

Źródło: Pursue News