Po ponad roku walki, Disney decyduje się wypuścić Czarną Wdowę na Disney+. Premiera filmu odbędzie się 9 lipca za dodatkową opłatą na platformie i w otwartych kinach.

Informację o nowej premierze Czarnej Wdowy przekazało Marvel Studios m.in. na swoim fanpage’u na Facebooku. Oryginalnie Czarna Wdowa miała mieć premierę w kinach w maju 2020 roku. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany studia, które przenosiło premierę na coraz bardziej odległe terminy. Do dziś premiera zaplanowana była na maj 2021 roku, jednakże najwyraźniej studio zadecydowało, że niewystarczająca ilość kin będzie w tym terminie otwarta. Premierę przeniesiono o kolejne 2 miesiące i zdecydowano się, tak jak to było w przypadku Mulan, wypuścić film jednocześnie w kinach i na Disney+ – za dodatkową opłatą w ramach płatnego już abonamentu.

Jednocześnie przeniesiono premierę filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings z 9 lipca na 3 września 2021 roku. Na ten moment nie wiadomo, czy kolejne filmy Marvel Studios również otrzymają cyfrowe premierowe wydanie.