W poprzednim artykule zrelacjonowaliśmy pierwszą sesję D23. W tym artykule skupimy się na informacjach z drugiego wieczoru disneyowskiego eventu – Czarnej Panterze 2, Eternals i Czarnej Wdowie.

Wydarzenie rozpoczęto od ogłoszenia Ryana Cooglera, że Czarną Panterę 2 zobaczymy 6 maja 2022. Będzie to najprawdopodobniej pierwszy film 5 Fazy.

Następnie poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące Eternals. Angelina Jolie i Salma Hayek zagrają tam członkinie ekipy. Kit Harigton (Jon Snow z Gry o Tron) zagra Dane’a Whitmana – Black Knighta, który nie będzie należał do ekipy. W filmie wystąpi także Gemma Chan jako Sersi.

Brandon Davis – dziennikarz relacjonujący event pokazał na swoim profilu na Twitterze postaci, które wystąpią w produkcji.

Kolejnym filmem, który prezentował Kevin Feige, była Czarna Wdowa. Puszczono materiał zapowiadający widowisko, który Portal Comicbook streszcza w następujący sposób:

Widać retrospekcje z Czasu Ultrona i Wojny Bohaterów. Natasha jest narratorką, mówi o swojej rodzinie. Mówi, że popełniła dużo błędów. Zdradziła Tony’ego, zatrzymując Czarną Panterę. Akcja przenosi się do Budapesztu. Natasha wchodzi spiralnymi schodami. Wchodzi do pokoju z pistoletem z ręce. Staje twarzą w twarz z Pugh i celują do siebie. Walczą w kuchni i w salonie, demolując oba pomieszczenia. Natasha nazywa Pugh siostrą i razem piją. Widać pościg motocyklowy i strzelaninę. Natasha walczy na moście z Taskmasterem. W zwiastunie widać także Czarną Wdowę w nowym, całym białym kostiumie.

Comicbook