Na Disney+ pojawią się produkcje związane z markami m.in. Marvela, Gwiezdnych Wojen, Pixara czy National Geographic. W wybranych państwach będą one dostępne już od 12 listopada.

Od 12 listopada 2019 r. Platforma Disney+ będzie dostępna w USA, Kanadzie i Holandii. Około tydzień później wejdzie na rynek australijski i nowozelandzki. Nie wiadomo jeszcze kiedy streaming Disneya pojawi się w innych krajach, w tym w Polsce.

Poznaliśmy także szczegóły finansowe. W USA i Holandii miesięczny abonament wyniesie 6,99$, w Kanadzie i Australii – 8,99$, natomiast w Nowej Zelandii – 9,99$. Za pakiet Disney+, Hulu i ESPN+ trzeba będzie zapłacić 12,99$ na miesiąc.

Platforma Disney+ będzie dostępna na Apple TV, Android TV, urządzeniach mobilnych, Chromecast, przeglądarkach, iPadach, iPhone’ach, Playstation 4, Roku streaming players, Roku TV oraz Xbox One.

Fani Marvela zobaczą na Disney+ seriale: Loki, WandaVision, Falcon i Zimowy Żołnierz, Hawkeye oraz What If. Na platformie będą dostępne również filmy MCU. Avengers: Koniec Gry zadebiutuje tam 11 grudnia.

Fani mają nadzieję na poznanie większej ilości informacji podczas D23, które odbędzie się już niebawem.

Źródła: DeadlineVergeTwitter