Ponowne wydanie Avengers: Końca gry nie trafiło niestety do polskich kin. W internecie pojawiły się już jednak opisy scen, jak i same sceny nagrane w zagranicznych kinach – spieszcie się, póki są dostępne.

Ostrzegamy oczywiście przed SPOILERAMI!

Sceny dostępne są obecnie na YouTube’ie, jednakże zapewne wkrótce zostaną zablokowane. Postaramy się szukać coraz to nowych źródeł. Dla najnowszych informacji śledźcie nasze forum: https://forum.strefamcu.pl/index.php, czat dostępny po zalogowaniu i temat dotyczący bezpośrednio Avengers: Końca gry – https://forum.strefamcu.pl/viewtopic.php?f=8&p=12775#p12775.

Klip powinien być dostępny poniżej:

Przed filmem pojawiła się dodatkowa czołówka, w której wystąpił jeden z reżyserów filmu – Anthony Russo. Trwała 18 sekund.

Po napisach pokazano usuniętą scenę z filmu, której bohaterem jest Hulk. I to dosłownie bohaterem – scena ukazuje sytuację pożaru budynku, z którego grupa ludzi uratowana jest przez Hulka. Odbywa on krótką rozmowę ze strażakiem, a następnie dostaje telefon od Steve’a Rogersa.

Scena miała najprawdopodobniej mieć miejsce przed sceną, w której Hulk spotyka się z Kapitanem Ameryką, Czarną Wdową i Ant-Manem. Miała zapewne pokazać, że przez ten czas Hulk służył publicznie jako superbohater.

Kolejnym dodatkiem jest krótka scena ze Spider-Mana: Daleko od domu. Nick Fury i Maria Hill przyjeżdżają do zburzonego miasta w Meksyku. Wtedy pojawia się Mysterio, a chwilę później jeden z żywiołowych potworów widzianych w zwiastunach. Wiele ujęć było już w poprzednich zwiastunach filmu.