Kolejne gwiazdy potencjalnie dołączają do obsady Eternals. Marvel nie potwierdził dotychczas nikogo, ale źródła mówią o składzie: Millie Bobby Brown, Angelina Jolie, Kumail Nanjiani, Richard Madden, a niektóre wspominają także o Keanu Reevesie.

Eternals są jednym z dwóch filmów przygotowywanych przez Marvel Studios na 2020 rok. Do tej pory portal Variety ogłosił kilka nazwisk w potencjalnej obsadzie adaptacji komiksu Marvela. Żaden z aktorów nie został jeszcze jednak potwierdzony przez Marvel Studios. Być może obsadę poznamy na zbliżającym się San Diego Comic-Conie, na którym obecni będą przedstawiciele studia.

Główną gwiazdą produkcji w zapowiedziach źródeł jest Angelina Jolie. Prawdopodobnie wcieli się ona w postać Sersi. Kolejnymi najczęściej wspominanymi nazwiskami są Kumail Nanjiani i Richard Madden.

Najnowszą zdobyczą jest znana z serialu Stranger Things Millie Bobby Brown, która miałaby wcielić się w luźną adaptację postaci o imieniu Sprite.

Nieoficjalnie mówi się też, jakoby do obsady miał dołączyć również Keanu Reeves. Szef Marvel Studios, Kevin Feige, potwierdził także niedawno, że wielokrotnie kontaktował się z Reevesem w sprawie wielu różnych ról i chciałby wprowadzić go w jednej z przyszłych produkcji MCU.

Źródło: Variety, Comicbook