Portal We Got This Covered donosi, że Marvel Studios jest we wczesnej fazie produkcji filmu New Avengers, który pomimo tytułu miałby opowiadać o członkach komiksowych Young Avengers.

Uwaga, temat zawiera spoilery do Avengers: Endgame i seriali Disney+.

Portal We Got This Covered podał, że ich źródła potwierdzają wczesną produkcję filmu New Avengers. Pomimo tytułu, film miałby się skupić na postaciach znanych z komiksów Young Avengers. Źródła mówią konkretnie o:

  • Hawkeye (Kate Bishop)
  • Hulkling
  • Iron Lad
  • Patriot
  • Wiccan
  • Stature
  • Vision

Jedyną potwierdzoną przez źródła portalu aktorką jest Emma Fuhrmann jako Stature, czyli córka Scotta Langa, Cassie Lang. Sprawdzone źródła potwierdzały rolę Emmy jako nastoletnią wersję Cassie w Avengers: Endgame. Marvel Studios nie potwierdziło tej informacji, ale sama aktorka w okolicach ogłoszenia wrzuciła zdjęcie, które może sugerować potwierdzenie informacji:

O postaci Kate Bishop mówiło się przy okazji plotek dotyczących solowej produkcji o Hawkeye’u, jednakże pochodzą one ze źródła, które od tego czasu wielokrotnie podawało fałszywe informacje.

W Avengers: Endgame pojawi się także aktorka Katherine Langford w nieznanej roli (jest to prawdziwa informacja, niezwiązana z plotką o Young Avengers). Biorąc pod uwagę jej wiek często spekuluje się, że mogłaby wcielić się właśnie w Kate Bishop.

Wiccan i Speed to w komiksach dzieci Wandy Maximoff. Źródło podaje, że pojawić miałby się tylko Wiccan, a zamiast Speeda Wanda i Vision mieliby mieć innego syna, który byłby młodszą wersją Visiona. Być może w tą stronę rozwinie się historia serialu Vision and the Scarlet Witch.

O ile źródło nie łączy tej informacji z ostatnimi plotkami dotyczącymi serialu o Lokim, to być może nowe doniesienia wcale nie są przypadkowe. W serialu Lokiego ma rzekomo grać młodszy aktor, podczas gdy Tom Hiddleston miałby być jedynie narratorem. Może to świadczyć o historii dotyczącej przeszłości Lokiego, albo będącej adaptacją komiksowej, “nowej” wersji Lokiego, który był właśnie dzieckiem.

We Got This Covered uznaje te doniesienia za faktyczne informacje, jednakże informacji tej nie potwierdza Marvel, Disney, ani żadna prasa. To samo tyczy się doniesień o młodym Lokim.

Źródło: We Got This Covered