Pojawiają się plotki na temat możliwej produkcji o Hawkeye’u. Jest szansa, że powstanie film lub serial o Clint’cie Bartonie szkolącym swoją podopieczną – Kate Bishop.

 

Plotka pochodzi z portalu MCU Cosmic. Nie jest to rzetelne, oficjalne źródło, jednak słynie z częstego publikowania plotek, które niekiedy się sprawdzają. W przeciwieństwie do większości z nich, które nie są warte publikacji, autor wiadomości o Hawkeye’u porównał ją do jego informacji o Eternals, którą jako pierwszy zaprezentował w Internecie. Dziś jak wiemy Eternals są faktycznie w produkcji z ogłoszoną reżyserką (Chloe Zhao). Niedawno autor podał szybko zdementowaną plotkę o serialu Nick Fury, z którą jednak nie wiązał większych zobowiązań.

 

Autor podaje, że Hawkeye może być we wstępnej produkcji. Nie jest pewny, co zamierza zrobić z nim Marvel Studios – może to być film, jednakże bardziej prawdopodobny jest serial, zważając na ostatnie doniesienia o powstawaniu seriali rozwijających historie postaci drugoplanowych – mowa o serialach o Scarlet Witch i Lokim, które mają powstać na nadchodzącej, nowej platformie streamingowej Disneya i mają być produkowane przez Marvel Studios, a nie Marvel TV. Hawkeye mógłby się sprawdzić właśnie w takiej produkcji.

 

Produkcja miałaby się skupić na postaci Clinta Bartona i szkolonej przez niego młodej łuczniczki, którą fani komiksów znają pod imieniem Kate Bishop. W komiksach Kate również przyjmuje pseudonim Hawkeye.

 

 

Podkreślamy, że jest to tylko plotka.

 

Źródło: MCU Cosmic