Agatha Harkness szybko stała się jedną z ulubionych nowych postaci wśród fanów po swoim występie w WandaVision. Kevin Feige potwierdził, że Kathryn Hahn powróci do swojej roli w MCU “wkrótce”.

Agatha Harkness zadebiutowała w MCU w serialu WandaVision. Początkowo jako Agnes, postać grana przez Kathryn Hahn ujawniła się jako popularna, ważna dla Scarlet Witch postać z komiksów Marvela. Do niedawna nie było wiadomo, czy Marvel Studios planuje wykorzystać Agathę w przyszłych filmach bądź serialach – zwłaszcza jeśli WandaVision prawdopodobnie nie otrzyma drugiego sezonu. W tym tygodniu szef Marvela, Kevin Feige, rozwiał jednak wątpliwości fanów, odpowiadając, kiedy ponownie zobaczymy Agathę:

Kiedyś, wkrótce. Następnym razem zobaczycie Kathryn Hahn w filmie “Na noże 2”, a potem pewnie w wielu innych produkcjach. Ale jeśli chodzi o MCU, to już nie mogę się doczekać. Ujmijmy to w ten sposób.

Kevin Feige

Nie wiadomo, jaką produkcję Feige ma na myśli. Sama Wanda powróci jednak już niedługo w filmie Doctor Strange: In the Multiverse of Madness w marcu 2022 roku.

Źródło: The Direct