Marvel Studios' AVENGERS: INFINITY WAR L to R: Star-Lord/Peter Quill (Chris Pratt), Groot (voiced by Vin Diesel), Gamora (Zoe Saldana), Mantis (Pom Klementieff), Rocket (voiced by Bradley Cooper) and Drax (Dave Bautista) Photo: Film Frame ©Marvel Studios 2018

Kevin Feige o Strażnikach 3, Namorze i zwiastunie Avengers 4

Kevin Feige na specjalnym wydarzeniu potwierdził kilka pytań. Zwiastun Avengers 4 wyjdzie przed końcem tego roku, produkcja Strażników Galaktyki 3 jest wstrzymana i kolejny raz potwierdził, że Namor może pojawić się w MCU.

 

Kevin Feige, szef Marvel Studios i producent wszystkich filmów MCU, odpowiedział na pytania podczas specjalnego wydarzenia dotyczącego Czarnej Pantery. Dziennikarz Critics Choice przekazał kilka jego odpowiedzi:

Dostaliśmy potwierdzenie, że pierwszy zwiastun Avengers 4 pojawi się przed końcem roku. Feige potwierdził też informację o wstrzymaniu produkcji Strażników Galaktyki vol. 3.

 

Kolejny raz Feige wypowiedział się na temat postaci Namora. Wiedzieliśmy już, że Namor może pojawić się w filmach MCU. Teraz szef Marvel Studios powiedział również, że wciąż decydują kiedy i czy w ogóle Namor pojawi się w jednym z filmów.

 

Strażnicy Galaktyki vol. 3 mieli początkowo zadebiutować w maju 2020 roku. Po zwolnieniu Jamesa Gunna i poszukiwaniach nowego reżysera, film ma rzekomo pojawić się dopiero w 2022 roku. 

 

Premiera Avengers 4 już 3 maja 2019 roku.

 

Źródło: Twitter @ErickWeber

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *