Portal That Hashtag Show podzielił się nowymi szczegółami na temat dwóch premier, które mają rzekomo mieć miejsce w 2020 roku: mowa o Czarnej Wdowie i Eternals. Poznaliśmy możliwe daty premier i opisy filmów.

 

That Hashtag Show słynie z częstych artykułów informacyjnych, jeszcze przed oficjalnymi ogłoszeniami. O ile poniższe informacje nie są w 100% potwierdzone, tak można spodziewać się ich rzetelności.

 

Czarna Wdowa swoją premierą ma mieć 1 maja 2020 r. Zdjęcia mają odbyć się w Chorwacji. Produkcja ma rozpocząć się w 2019, więc możliwe, że nawet przed końcem 2018 roku ujrzymy pierwsze informacje dotyczące preprodukcji. THS podzieliło się także opisem filmu:

 

Po urodzeniu Czarna Wdowa (aka Natasha Romanova) zostaje oddana KGB, które przygotowuje ją do roli największej agentki. Po rozpadzie ZSRR rząd chce ją zabić, a akcja przenosi się do współczesnego Nowego Jorku, gdzie działa jako wolny strzelec. Solowy film opowie o Romanoff żyjącej w Stanach Zjednoczonych 15 lat po rozpadzie Związku Radzieckiego.

 

Opis wskazuje na umiejscowienie czasu akcji w 2006/2007 roku.

 

Premiera Eternals ma odbyć się 6 listopada 2020 r. Produkcja ma rozpocząć się w 4. kwartale przyszłego roku. Film ma nawiązywać przede wszystkim do pierwowzoru komiksowego stworzonego przez Jacka Kirby’ego, niż do nowszych serii. Produkcja ma nie tylko wprowadzić rasy Eternals i Deviants, ale również łączyć się z już istniejącymi postaciami, zostawić wiele miejsca na nowe i ustanowić głęboką historię MCU. Możemy zatem poznać wielu Eternals, którzy wzorowani są na postaciach mitologicznych.

 

Tak prezentuje się opis filmu:

Historia Eternals dzieje się miliony lat temu, kiedy kosmiczne byty znane jako Celestials eksperymentowały genetycznie na ludziach, tworząc jednostki posiadające supermoce i ich bardziej nikczemne odgałęzienie znane jako Deviants. Te dwie grupy walczyły ze sobą na przestrzeni historii, aby zadecydować, która z nich zostanie ostateczną rasą. Opowieść zawiera miłosną historię między Ikarisem, mężczyzną napędzanym przez kosmiczną energię i Sersi, która uwielbia przebywać wśród ludzi.

 

Poznaliśmy już przedstawicieli Eternals i Celestials w MCU. Thanos jest jednym z Deviantów. Celestials znamy z opowieści Kolekcjonera w Strażnikach Galaktyki, gdzie pojawiła się także lokacja Knowhere, która jest głową jednego z poległych Celestials. Ego z drugiej części Strażników również był Celestialem.

 

Źródło: That Hashtag Show