Podczas panelu na CCXP z Brie Larson i Sebastianem Stanem pokazano nowe sceny z filmu Kapitan Marvel. Pojawił się też nowy plakat.

 

Pokazano rozszerzoną scenę ze zwiastuna, w której Carol Danvers jest zawieszona do góry nogami, trzymana przez pewne urządzenie, z którym wiążą ją wiązki energii prowadzące do skroni. Uwięziona jest przez Skrulli, w tym Talosa, granego przez Bena Mendelsohna. Talos mówi, że umysł Carol zawiera wszystko, czego potrzebują, w tym wiele sekretów, które pragną poznać. Carol uwalnia się z urządzenia, ale nie może używać swoich mocy przez pewne urządzenie blokujące. Skrull stara się przestraszyć ją, krzycząc. Carol odkrzykuje, po czym śmieje się i uderza go w twarz. Mówi, że w takim razie zrobi to “po staremu”, po czym z łatwością pokonuje przedstawicieli Skrulli walcząc wręcz. Następnie niszczy urządzenie blokujące, wysadza dziurę w statku i wystrzeliwuje pozostałych Skrulli w przestrzeń kosmiczną. Następnie odlatuje kapsułą ratunkową.

 

Postać grana przez Annette Bening opisuje odrodzenie Carol w Hali – ojczystej planecie Kree. Następnie pokazana jest scena, w której Carol trenuje z postacią graną przez Jude’a Lawa, która powala ją na arenie treningowej. Carol zapala swoją pięść, po czym słyszy od niego, aby kontrolowała swoją moc.

 

Pokazano też transformację Skrulli. Porównana została przez odbiorców do “bardziej jaszczurzej wersji transformacji Mystique z filmów o X-Men”, “rosnących kawałków ludzkiej skóry, które łączą się na poprzednim ciele” czy “efektu Kamienia Rzeczywistości z Wojny bez granic“.

 

Fani opisujący sceny mówią, że Carol jest dużo zabawniejsza i urzekająca, niż na zwiastunach, a sam film jest znacznie bardziej kolorowy. Carol nie jest tak poważna, z charakteru porównywana jest najbardziej do Star-Lorda i Iron Mana – przemądrzała i zabawna. Wynika to zapewne z tego, że w większości scen ze zwiastuna służy ona Kree, a więc jest też prawdopodobnie przez nich kontrolowana.

 

Pokazane są też sceny z Marią Rambeau, przyjaciółce Carol, z którą plotkują o swoich znajomych z Sił Powietrznych. Wsiadając na pokład samolotów, Maria mówi “pokażmy tym chłopcom, jak to się robi” – ukazana jest ich bliska relacja.

 

Tak zaś prezentuje się nowy plakat, który rozdawano na Comic Con Experience:

 

Źródło: MCU Exchange, Reddit u/ixconkid