Na konwencie CCXP w Brazylii pokazano między innymi pierwszy zwiastun filmu Spider-Man: Far From Home, którego nie opublikowano w Internecie. Pojawiły się jednak jego opisy i pierwsze zdjęcie z filmu.

 

Zwiastun na Comic Con Experience zaprezentowali Tom Holland (Spider-Man), Jacob Batalon (Ned Leeds) i Jake Gyllenhaal (Mysterio).

Zwiastun rozpoczyna się ogłaszaniem czegoś przez Petera Parkera podczas szkolnego wydarzenia na sali gimnastycznej. Schodzi ze sceny i podchodzi do cioci May. Następnie przychodzi Happy Hogan, chwaląc ubrania May – coś między nimi iskrzy. Peter jest niezwykle zszokowany. W następnym ujęciu Peter wspomina o wycieczce szkolnej do Europy. Podczas pakowania, decyduje się nie zabierać ze sobą stroju Spider-Mana. Następują ujęcia pokazujące Wenecję i Londyn. W pokoju hotelowym, w którym Peter przebywa z Nedem, ktoś trafia Neda strzałką usypiającą. Jest to Nick Fury. “Wreszcie cię spotkałem, Spider-Manie” – mówi. Pokazane są nowe kostiumy Spider-Mana.

 

W następnych ujęciach pokazane są wielkie, żywiołowe potwory – gigant z piasku i z ognia. Następnie pokazany jest Mysterio bez hełmu, który emituje zielony dym z rąk. Podczas ujęcia z kolejnym gigantem – wodnym, pojawia się Mysterio w pełnej okazałości ze swoim słynnym “hełmem-akwarium” i pokazuje się jako bohater, który właśnie ocalił ludzi przed gigantem. Po logo Spider-Man: Far From Home pokazano scenę, w której Flash Thompson śmieje się z Petera.

 

Pokazano też pierwsze oficjalne zdjęcie Spider-Mana w stroju, który ma zapewne służyć do walki w ukryciu.

 

Wcześniej na CCXP wystawiono oba stroje z filmu:

 

 

Premiera Spider-Man: Far From Home już 5 lipca 2019 r.

 

Źródło: MCU Exchange, Twitter @DanielRPK @MarvelousRealm, Reddit u/sekans17