Pojawiają się coraz bardziej wiarygodne doniesienia o kolejnych postaciach w Spider-Manie 3. Collider jest pewny powrotu Andrew Garfielda jako Petera Parkera i Kirsten Dunst w roli Mary Jane, a także sugeruje szanse na pojawienie się Parkera Tobey’ego Maguire’a i Emmy Stone jako Gwen Stacy. Za to Charles Murphy zapewnia także o powrocie… Daredevila.

Dopiero co pisaliśmy o powrocie Doctora Octopusa z oryginalnej trylogii Spider-Mana Sama Raimiego w nadchodzącej kontynuacji filmów Spider-Man: Homecoming i Spider-Man: Daleko od domu, a już pojawiają się nowe doniesienia o kolejnych powrotach postaci. O ile przez ostatnie miesiące pojawiało się mnóstwo teorii i samozwańczych przecieków, tak teraz publikowane są coraz bardziej prawdopodobne plotki.

Sprecyzujmy jednak, kto oficjalnie potwierdzony jest w Spider-Manie 3:

  • Tom Holland jako Peter Parker / Spider-Man
  • Zendaya jako Michelle
  • Jacob Batalon jako Ned Leeds
  • Tony Revolori jako Flash Thompson
  • Marisa Tomei jako May Parker
  • Benedict Cumberbatch jako Doktor Stephen Strange
  • Jamie Foxx jako Max Dillon / Electro
  • Alfred Molina jako Otto Octavius / Doctor Octopus

Portal Collider podaje jednak kolejne informacje o obsadzie. Artykuł Collidera jest niezwykle interesujący, ponieważ o ile nie jest to bezpośrednie źródło z Hollywood, którego wiadomości można by traktować jako oficjalne, tak nie słyną również z wrzucania bezpodstawnych plotek. Autor informuje, że w filmie z pewnością powróci Andrew Garfield jako Peter Parker z serii Niesamowity Spider-Man Marca Webba, a także Kirsten Dunst jako Mary Jane Watson z oryginalnej trylogii Spider-Mana Sama Raimiego. Zapewnia także, że jeśli Marvelowi i Sony uda się sfinalizować umowę z Tobeym Maguire’em, to także jego Peter Parker pojawi się w filmie. Autor “spodziewa się”, że powróci również Emma Stone jako Gwen Stacy z serii Webba.

Na tym doniesienia się nie kończą. Nowe informacje publikuje Charles Murphy, “leaker” znany z przecieków wielu mniejszych newsów – takich jak to, że WandaVision będzie kręcone przed publicznością w studiu, albo z ujawnienia pierwszych zdjęć Kate Bishop na planie Hawkeye’a. Dzisiaj Murphy potwierdza, że w Spider-Manie 3 powraca Charlie Cox jako Daredevil. Niedawno pisaliśmy o odzyskaniu przez Marvel praw do Daredevila, które przez 2 lata po anulacji serialu trzymane były przez Netflix. Oznacza to, że Marvel właśnie teraz może zacząć tworzyć produkcje, w których pojawi się Daredevil. Warto zaznaczyć, że pomimo wielu sprawdzonych przecieków, pojawienie się Diabła z Hell’s Kitchen w Spider-Manie 3 nie jest niczym potwierdzonym i warto zaczekać na informacje z wiarygodnych źródeł.

Spider-Man 3 zaplanowany jest na 17.12.2021.

Źródła: Collider, Murphy’s Multiverse