Deadline podaje, że Chris Evans ma pojawić się ponownie jako Kapitan Ameryka w co najmniej jednym przyszłym filmie MCU. Nie wiadomo, czy doszło już do zawarcia kontraktu, ale będzie to co najwyżej rola drugoplanowa.

Po filmie Avengers: Koniec gry wielu fanów spodziewało się, że jest to ostatni występ Chrisa Evansa w roli Kapitana Ameryki. Bohater spędził życie w innej linii czasowej i “przekazał pałeczkę” Falconowi. Jak się okazuje, Marvel wcale nie planuje jeszcze zakończyć historii Steve’a Rogersa.

Deadline podaje, że Chris Evans miałby powrócić w jednej lub dwóch produkcjach Marvel Studios jako Steve Rogers. Nie wiadomo, czy umowa pomiędzy aktorem a studiem została już zawarta. Evans miałby powrócić w w roli drugoplanowej lub nawet mniej istotnej.

Nie wiadomo gdzie i kiedy Steve Rogers miałby powrócić. Być może Chris będzie po prostu zaliczał niewielkie cameo, grając podstarzałego Kapitana, do którego bohaterowie będą przychodzić o rady, albo będą to nawet zwykłe retrospekcje. Na ten moment nie ma żadnej dokładniejszej informacji ze strony Marvela.

Źródło: Deadline