W wywiadzie dla WIRED bracia Russo “potwierdzili”, że Nova, Richard Rider, pojawił się w finałowej bitwie z Thanosem w Avengers: Końcu gry. Następnie jednak Joe Russo sprostował informację zapewniając, że był to żart.

W wywiadzie bracia Russo odpowiadali na różne pytania fanów. Największą niespodzianką okazała się ostatnia odpowiedź reżyserów Końca gry. Zapytani, dlaczego nikt z Sił Novy nie pojawił się w ostatecznej walce z Thanosem pod koniec filmu, Russo zapewnili, że w tle tak naprawdę pojawiali się żołnierze Novy, jak i sam popularny bohater Richard Rider, znany w komiksach jako… Nova.

Potwierdzenie pojawia się pod sam koniec filmiku.

Czy faktycznie uda się zobaczyć Novę w finałowej walce? Czy może bracia Russo postanowili się podroczyć z fanami? Nova jest długo wyczekiwaną przez fanów postacią i jednym z najpopularniejszych komiksowych bohaterów, który nie doczekał się nigdy aktorskiej adaptacji.

AKTUALIZACJA

Joe Russo skontaktował się przez email z redaktorem portalu comicbook.com, gdzie zapewnił, że “potwierdzenie” informacji o pojawieniu się Novy było jedynie żartem z ich strony.

Źródło: comicbook.com