David Callaham, scenarzysta m.in. Wonder Woman 1984 i Godzilli napisze scenariusz nadchodzącego filmu Kinowego Uniwersum Marvela.

 

Niedawno ogłoszono, że scenarzysta pierwszej części Wonder Woman stworzy serial o superbohaterkach dla stacji ABC. Teraz ogłoszono również, że David Callaham, scenarzysta sequela hitu DC, napisze jeden z nadchodzących filmów MCU. Portal That Hashtag Show wypowiedział się na temat informacji dotyczącej zatrudnienia twórcy:

 

Callaham dołączył do projektu na początku miesiąca, ale jak na razie nie jesteśmy w stanie podać jego szczegółów. Wiemy tylko, że jest to film, a nie jeden z nadchodzących seriali dla Disney Play.

 

Callaham pomagał także w niewielkim stopniu przy Ant-Manie Marvel Studios. Nie wiadomo o jakim filmie mowa. Wiemy jednak, które filmy można wykluczyć. Wiele filmów osadzonych w fazie 4. ma już zatrudnionych scenarzystów. Są to Czarna Wdowa, Eternals i Czarna Pantera 2.

 

Ze znanych, ogłoszonych projektów pozostaje Doktor Strange 2. Nieoficjalnie mówi się też o powstawaniu filmu Dark Avengers. Niewykluczone jest, że Callaham mógł zostać zatrudniony do innego, nieogłoszonego jeszcze projektu.

 

Źródło: That Hashtag Show.