Vin Diesel, który w MCU podkłada głos Grootowi, zdradził, że w Thorze: Love and Thunder możemy zobaczyć niektórych Strażników Galatyki. Tessa Thompson, filmowa Valkyrie, potwierdza, że złoczyńcę zagra Christian Bale.

Po zakończeniu Avengers: Endgame można było zgadywać, że Thor zostanie gościem trzeciej części Strażników Galaktyki. Jako, że czwarta część przygód Thora będzie miała premierę w przyszłym roku, a Strażnicy Galaktyki vol. 3 mogą się pojawić nawet dopiero w 2023 r., role się odwróciły i to Strażnicy będą gośćmi Thora: Love and Thunder.

Informację potwierdził filmowy Groot, Vin Diesel – potwierdził w wywiadzie, że reżyser Thora 4, Taika Waititi, powiedział mu, że w filmie wystąpią “niektórzy Strażnicy”. Dodał również, że prawdopodobnie nie powinien tego zdradzać.

Niedawno Tessa Thompson, odtwórczyni roli Valkyrie, potwierdziła, że Christian Bale zagra złoczyńcę w filmie. Nie wiadomo jednak, jakiej dokładnie roli można się spodziewać.

Premiera Thora: Love and Thunder zaplanowana jest na 5 listopada 2021. Scenariuszem i reżyserią zajmie się Taika Waititi – reżyser Thora: Ragnarok i zdobywca tegorocznego Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany za film Jojo Rabbit.

Źródła: Comicbook.com, Fandom