Kevin Feige, szef Marvel Studios, producent i twórca wszystkich filmów Kinowego Uniwersum Marvela otrzymał kolejne dwie nagrody. Dostanie pierwszą w historii Nagrodę dla Kreatywnego Wizjonera Ryman Arts oraz został uhonorowany na Britannia Awards. Gratulujemy i dziękujemy, Kevin!

 

Kevin Feige otrzyma pierwszą w historii Nagrodę Marty & Leah Sklar dla Kreatywnego Wizjonera od The Ryman Arts. Doceniając jego wizję, Kevin zostanie uhonorowany za wprowadzenie wielu różnorodnych bohaterów za pomocą tworzenia opowieści i efektów wizualnych. Nagrodę dostanie 7 listopada na wydarzeniu w Los Angeles.

Jesteśmy zaszczyceni, że pierwszy laureat nagrody, Kevin Feige, jest kompletnym uosobieniem aspiracji nagrody. Kevin stworzył na nowo całe uniwersum opowiadania historii i wprowadził nas do zachwycających nowych światów dzięki jego kreatywnemu przywództwu i wizji.

 

Kevin Feige został także uhonorowany na Britannia Awards, gdzie obsada i producenci filmów Marvel Studios podziękowali mu na wspólnym filmiku. Zapraszamy do obejrzenia (filmik jest rozdzielony na 2 tweety):

 

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy Kevinowi!

 

Źródło: Variety, Twitter @SmilingBenedict