Adrianne Palicki wcielała się w postać Bobbi Morse w Agentach T.A.R.C.Z.Y. Opowiedziała o chęci powrotu do roli i wypowiedziała się na temat anulowanego spin-offu “Most Wanted”.

W 5 sezonie Agentów T.A.R.C.Z.Y. Lance Hunter zaliczył cameo w jednym odcinku. Adrianne Palicki, odgrywająca jego partnerkę w niedawnym wywiadzie wyraziła swoje zdziwienie, że nie pojawiła się w wyżej wspomnianym odcinku u boku Huntera. Wyraziła też otwartość na powrót do roli.

Słuchaj, jeśli poproszą mnie, bym wróciła, wrócę absolutnie. Gdy zobaczyłam, że Nick [Blood- odtwórca roli Lance’a Huntera- przyp. red.] wrócił, pomyślałam – co jest, do cholery?

W innej wypowiedzi Palicki opowiada o swoim anulowanym serialu. ujawnia, że miał on być bardziej mroczny i groteskowy.

“Och, widziałam pilot. To było naprawdę, naprawdę dobre. Było trochę mroczniej, ostrzej. To rodzaj rozszerzenia tego, z czym mieliśmy do czynienia wcześniej, kiedy to skończyło się próbą ponownego zawarcia związku małżeńskiego i rozpętało się piekło, ponieważ jesteśmy ścigani. Ostatecznie to tylko rodzaj walki o nasze życie. “

Adrianne dodała też, że ciężko było robić wywiady związane z jej rolą w Agentach T.A.R.C.Z.Y., ponieważ wszystko było objęte tajemnicą. Reporter udzielający wywiadu zdradził też, że był na planie szóstego sezonu i też nie może wyjawić szczegółów. Powiedział tylko, że to, co dzieje się na planie jest niezwykłe i nigdy czegoś takiego nie widział.

Pilot Most Wanted, planowanego serialu opowiadającego o Bobbi i Hunterze nigdy nie ujrzał światła dziennego. Palicki udzieliła wywiadu już po nakręceniu szóstego sezonu Agentów T.A.R.C.Z.Y., więc najwyraźniej nie pojawi się ona w tegorocznych odcinkach. Być może związane jest to z obniżanym od kilku sezonów budżetem, a sama Palicki jest znacznie popularniejsza niż reszta obsady i w efekcie prawdopodobnie droższa.

Szósty sezon Agentów T.A.R.C.Z.Y. zadebiutuje w lipcu tego roku.

Źródło: TV Line