Komiksowe wersje Cloak i Dagger należały do ekipy Runaways. W MCU seriale o obu ekipach trafiają na te same platformy. Dlatego też od dłuższego czasu spekulowano o crossoverze tych produkcji. Wiadomo już, że nastąpi on w 3. sezonie Runaways.

Spekulacje odnośnie crossoveru wzrosły, gdy w finale 2. sezonu Cloak & Dagger tytułowi bohaterowie uciekli z domu. Dziś aktorzy przekazali nam potwierdzenie tych plotek za pośrednictwem YouTube.

Nie będzie to pierwszy serialowy crossover w MCU. W 2015 roku widzieliśmy bowiem Agentkę Carter w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. Pojawiła się ona w 2. sezonie serialu o ekipie Coulsona w retrospekcjach matki jednej z głównych bohaterek. Spekuluje się, że crossover wyżej wspomnianych seriali zobaczymy również w 7. sezonie. Zasugerowała to Ming-Na Wen (Agentka May), zamieszczając w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z rowerami, z których jeden miał należeć do Envera Gjokaja, który grał w serialu o Carter Davida Sousę. Aktorka usunęła szybko zdjęcie, jednak w Intenecie nic nie ginie. Wiadomo już, że następny sezon Agentów będzie ostatni, więc to bardzo prawdopodobne, że twórcy przygotowali dla nas coś specjalnego. Poza tym produkcja braci Whedonów stara się regularnie nawiązywać swą stylistyką do filmów. W 5. i 6. serii ważne dla fabuły są podróże w czasie – na wzór Avengers: Końca gry (gdzie dzięki temu motywowi doszło do kolejnego crossoveru – Tony Stark spotkał Jarvisa). 7. sezon może kontynuować tę tendencję.

Plotkuje się także o przyszłym crossoverze 2 nowych seriali MCU – Ghost Ridera i Helstrom. Obie produkcje będą dostępne na Hulu, będą podejmować podobną tematykę i zostały zapowiedziane w tym samym czasie. Obaj główni bohaterowie mają też w komiksach wspólne wątki.

Na częstsze crossovery można będzie zapewne liczyć w przypadku przyszłych produkcji Disney+.