Finałowy, siódmy sezon Agentów T.A.R.C.Z.Y. będzie miał swoją premierę już 27 maja. Pokazano pierwszy, teaserowy plakat sezonu.

Siódmy sezon Agentów T.A.R.C.Z.Y. będzie miał swoją premierę już w środę 27 maja. Będzie to ostatni sezon serialu. Twórcy Agentów sami zadecydowali o zakończeniu serialu po siódmym sezonie.

Tak prezentuje się pierwszy, teaserowy plakat produkcji:

Wyraźnie podkreśla on motyw siódmego sezonu, w którym bohaterowie przenieśli się w czasie do lat 30. XX wieku. Stare logo S.H.I.E.L.D. może wskazywać na odwiedzenie więcej niż tylko jednego okresu, jako że w latach 30. T.A.R.C.Z.A. jeszcze nie funkcjonowała.

Wcześniej Clark Gregg i Chloe Bennet, czyli serialowi Phil Coulson i Daisy Johnson, pokazali zdjęcia z planu siódmego sezonu:

Agentom, których pierwszy sezon zadebiutował w 2013 roku, wielokrotnie groziła anulacja ze strony stacji emisyjnej, ABC. Pierwsze 5 sezonów składało się z 22 odcinków, po czym ABC zgodziło się stworzyć 2 finałowe, 13-odcinkowe sezony.

Poza Agentami, Marvel Television wyprodukuje jeszcze jeden serial, Helstrom, który będzie ostatnim sezonem przed całkowitym “przejęciem pałeczki” przez Marvel Studios i startem seriali na Disney+.

Źródło: Marvel