That Hashtag Show podzieliło się plotką, według której kolejną produkcją Marvel Studios na platformie Disney+ miałby być serial o przygodach Rocketa i Groota.

 

Ostatnio pojawia się coraz więcej informacji na temat seriali Marvel Studios na nadchodzącej platformie streamingowej Disney+. Jako prawie pewne informacje otrzymaliśmy potwierdzenia od Variety dotyczące seriali o Lokim, Scarlet Witch (i Visionie) oraz o Falconie i Zimowym Żołnierzu. Później Disney oficjalnie potwierdził powstanie serialu o Lokim, więc pozostałe doniesienia Variety też się najprawdopodobniej potwierdzą. 

 

Jako plotkę fanowski portal MCU Cosmic podał informację na temat serialu o Nicku Fury’ym, która chwilę później została zdementowana przez nieznacznie rzetelniejsze źródło. Później jednak to samo źródło doniosło informację o powstawaniu produkcji o Hawkeye’u (filmu albo serialu), której jest już pewniejsze.

 

Teraz That Hashtag Show zapowiedział możliwość powstawania serialu o przygodach Rocketa i Groota, członków Strażników Galaktyki. Portal jednak wyraźnie podkreśla niewielkie prawdopodobieństwo potwierdzenia tej informacji. That Hashtag Show zaznacza, w tym przypadku są wyjątkowo mało pewni, w przeciwieństwie do ostatnich doniesień portalu.

 

Powstanie Rocketa i Groota na Disney+ miałoby sens, zważając na opóźnioną premierę Strażników Galaktyki vol. 3. Być może Disney i Marvel Studios planują poprowadzenie tych postaci właśnie w takiej pobocznej produkcji, zanim ponownie spotkamy tych bohaterów w trzecich Strażnikach, którzy mogą mieć premierę dopiero w 2022 r.

 

Źródło: That Hashtag Show