Samuel L. Jackson ponownie zagra Nicka Fury’ego. Variety właśnie potwierdziło, że aktor powróci do roli w nowym serialu Marvela na platformie Disney+.

Portal Variety potwierdził, że Samuel L. Jackson powróci w nowym serialu Marvel Studios tworzonym na platformie Disney+. Showrunnerem projektu jest rzekomo Kyle Bradstreet, znany za swoją pracę przy serialu Mr. Robot. Pozostałe szczegóły serialu są nieznane.

Nie wiadomo, czy produkcja ta ma być solowym serialem o Nicku Furym, czy ma mieć on tam “jedynie” ważną rolę. Być może serial okaże się być często poruszaną w plotkach i teoriach produkcją o S.W.O.R.D. – organizacji z komiksów Marvela, która jest “kosmiczną wersją” T.A.R.C.Z.Y.

S.W.O.R.D. pierwszy raz oficjalnie pojawi się w serialu WandaVision, choć prawdopodobne jest, że pierwsze spojrzenie na organizację mieliśmy już w scenie po napisach Spider-Mana: Far From Home.

Samuel L. Jackson wcielił się w rolę Nicka Fury’ego już w pierwszym Iron Manie. Pojawił się łącznie w 11 filmach MCU, a także w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. Pierwszy raz może jednak zagrać główną rolę w produkcji Kinowego Uniwersum Marvela.

Źródło: Variety