Na Kanale ABC mogliśmy śledzić losy Agentów T.A.R.C.Z.Y., Agentki Carter i Inhumans. Portal Deadline podaje, że Karey Burke, prezes wyżej wspomnianej telewizji, chciałaby nawiązać współpracę z Kevinem Feigem.

Dotychczas Karey Burke współpracowała z Ikem Pearlmutterem, Jephem Loebem i Joe Quesadą, czyli najbardziej decyzyjnymi osobami w Marvel Television. Jakiś czas temu informowaliśmy o wchłonięciu Marvel TV przez Marvel Studios. Karey Burke współpracowałaby więc z Kevinem Feigem w kwestiach związanych z serialami Marvela po raz pierwszy.

Uwielbiamy naszych partnerów z Marvela i przykro nam, że nasza współpraca powoli dobiega końca [ostatni wspólny serial Marvela i ABC-Agenci T.A.R.C.Z.Y. będzie miał w tym roku finałowy sezon – przyp.red.], to była duża część naszej historii. Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę z Kevinem Feigem i jesteśmy na samym początku rozmów z nim na temat tego, jak może może ona wyglądać. W tej chwili Marvel skupił się na Disney+, tak jak powinien.

Karey Burke podczas Winter TCA Press Tour

Na ten moment żadne szczegóły nie są znane, ponieważ rozmowy dopiero się zaczęły. Możliwe, że nawet zainteresowane strony nie do końca wiedzą jaki serial wyprodukują. ABC miało stworzyć dla Marvela serial o drużynie superbohaterek, jednak jego realizacja ostatecznie nie doszła do skutku. Nie wiadomo czy firmy powrócą do tematu opowiadania przygód postaci tego serialu czy zdecydują się na coś zupełnie nowego. Nie wiadomo także czy Kevin Feige jest w ogóle zainteresowany propozycją złożoną przez ABC, ponieważ może umieścić wszystkie swoje seriale na Disney+, gdzie otrzyma większy budżet. Współpraca z dawnym partnerem Marvel TV daje także nadzieję fanom na powiązanie z poprzednimi serialami duetu ABC-Marvel. Jedyną prawdopodobną informacją może być większe niż dotychczas powiązanie nowego serialu z filmami ze względu na mniej problemów logistycznych przy organizacji crossoverów. Na resztę informacji pozostaje cierpliwie czekać.

Źródło: Deadline