Pomimo opóźnionej premiery 6. sezonu serialu Agents of S.H.I.E.L.D., zdjęcia rozpoczynają się w tym tygodniu. W związku z tym pojawiają się pierwsze informacje na temat nadchodzącego sezonu.

 

Portal ThatHashtagShow podał opisy postaci i ich imiona. Nie wiadomo jednak, czy imiona te są tymczasowymi zamiennikami, czy właśnie tak nazwane zostaną postacie.

 

  • Jaco – mężczyzna powyżej 30-tki, należący do mniejszości etnicznej, 193 cm lub wyższy. Cichy najemnik, charakteryzujący się zarówno siłą, jak i wiedzą. Brzmi wyjątkowo inteligentnie podczas rozmowy.
  • Pax – mężczyzna powyżej 20-tki. Jest niebezpiecznym najemnikiem tak jak Jaco, ale Pax ma poczucie humoru. “Myślcie o nim jak o Hunterze”, którego Pax mógłby zastąpić.
  • Butterfly – kobieta powyżej 20-tki. Nieprzewidywalna, powściągliwa, nabuzowana, ale jednocześnie zabójczo groźna. Tak jak Jaco i Pax, Butterfly ma być powracającym gościem w trakcie sezonu.
  • Professor L – nieidealny geniusz, wybitny nauczyciel powyżej 60-tki. Ma pozytywne spojrzenie na ludzkość, ale jednocześnie jest niezadowolony, zgorzkniały, a z zewnątrz jest wrakiem człowieka. Również będzie powracającym gościem.
  • Agent Damon – nowy żołnierz S.H.I.E.L.D.. Przystojny, przyjemny, fajny i zabawny, ale w przeciwieństwie do reszty ma pojawić się tylko w jednym odcinku.

 

Serial Agents of S.H.I.E.L.D. powraca w skróconym, 13-odcinkowym sezonie w lato 2019 r. na ABC. W Polsce można się go spodziewać na platformie Showmax w tym samym czasie.

 

Źródło: ThatHashtagShow