Fanpage Łysy z Marvela kilka tygodni temu opublikował swoje przewidywania, że w serialu Hawkeye może pojawić się Piotr Adamczyk. Rolę niebezpośrednio potwierdziła Alaqua Cox wcielająca się w rolę Echo, wrzucając zdjęcie z planu.

Łysy z Marvela swoje przewidywania opublikował w tym poście, w którym prowadzący fanpage opierał się głównie na cytacie Piotra Adamczyka z Dzień Dobry TVN, w którym wypowiedział się na temat swojej tajemniczej roli, którą kręci w Atlancie. W Atlancie w tym czasie Marvel Studios kręciło (między innymi) Hawkeye’a, a sam Adamczyk obserwuje na Instagramie wiele osób z serialu, nawet mniej znanych aktorów.

W ten weekend “plotka” się potwierdziła – Alaqua Cox wrzuciła zdjęcie, na którym składa Adamczykowi życzenia urodzinowe. Warto zaznaczyć, że Cox nie grała wcześniej ani później w żadnej innej produkcji.

Serial Hawkeye oparty jest na komiksie Matta Fractiona, w którym występuje tak zwana “tracksuit mafia”. Adamczyk obserwuje również konto odtwórcy roli Kazimierza Kazmierczaka z owej mafii, więc możliwe, że sam zagra jedną z pobocznych postaci w ugrupowaniu.

Gratulujemy “Łysemu” udanego scoopa!

Źródło: Łysy z Marvela