Po plotkach o występie Daredevila w Spider-Manie 3 pojawiły się przecieki sugerujące, że w serialu She-Hulk pojawi się Jessica Jones. Kevin Feige zapytany o możliwość powrotu seriali Marvel-Netflix powiedział “nigdy nie mów nigdy”.

Coraz więcej mówi się o możliwości powrotu bohaterów seriali Marvel TV – producenta seriali Marvela na Netflixie (Daredevil, Jessica Jones, Punisher…), czy Agentów T.A.R.C.Z.Y. Po anulowaniu własnych produkcji przez Netflix, Marvel nie mógł wykorzystywać tych postaci przez okres dwóch lat. Dla niektórych z nich – Daredevila, Luke’a Cage’a, Iron Fista – okres ten już minął. Produkcje z Jessicą Jones będą mogły zostać wydane od czerwca tego roku.

Charles Murphy, osoba znana z licznych przecieków dotyczących produkcji Marvela, zdradził wcześniej, że w Spider-Manie 3 pojawi się Daredevil. Teraz Murphy potwierdza słowa DanielaRPK (innego “leakera”, choć już nie tak trafnego) o powrocie Jessiki Jones granej przez Krysten Ritter w serialu Marvel Studios She-Hulk.

Jest to duża wiadomość dla fanów seriali Marvel TV, ponieważ do tej pory jedynym bohaterem, który zadebiutował w ich serialu i pojawił się później w produkcji Marvel Studios, jest Jarvis z serialu Agentka Carter, który pojawił się w Avengers: Koniec gry. Wiele osób sądziło, że był to wyjątek związany z tym, że Marvel Studios i sam jego szef, Kevin Feige, mieli udział w produkcji serialu. Teraz może okazać się, że Feige wcale nie wyklucza seriali Marvel TV z kanonu, a nawet zamierza kontynuować historie ich bohaterów we własnych serialach.

Jest to na razie oczywiście tylko plotka. W tym samym czasie Kevin Feige został zapytany przez Deadline o możliwość wznowienia seriali Marvel TV i Netflixa, takich jak Jessica Jones czy Luke Cage. Feige odpowiedział, że na razie skupieni są na nadchodzących serialach, ale jest w Marvelu wystarczająco długo, żeby “nigdy nie mówić nigdy”.

Wypowiedź Feige’ego jest oczywiście wymijająca i ciężko na jej podstawie domyślać się, co w rzeczywistości planuje Marvel Studios. Fani jednak wciąż mogą mieć nadzieję na ewentualny powrót Daredevila, Jessiki Jones czy Quake.

Źródła: Murphy’s Multiverse, Deadline

Grafika: BossLogic