Serial New Warriors ze Squirrel Girl na czele pierwotnie był zamówiony przez Freeform, jednak stacja ta później z niego zrezygnowała. Według doniesień portalu Geeks WorldWide, poszukiwania nowego “domu” zakończyły się fiaskiem.

Po nakręceniu pilota New Warriors, stacja Freeform zrezygnowała z dalszej produkcji. Marvel TV próbował sprzedać serię innym platformom, takim jak rzekomo Hulu czy Disney+. Nikt nie był jednak zainteresowany. Początkowo Freeform planował przyjąć serial, jednak “dopiero” na 2019 rok, a Marvel TV zerwało umowę w nadziei, że uda im się wypuścić serial szybciej, w 2018 roku.

Plotka ta pochodzi z fanowskiego portalu Geeks WorldWide, także nie należy traktować jej jako ostateczne zdanie Marvela. Patrząc jednak na to, że minęły 3 lata od ogłoszenia, można spodziewać się, że New Warriors faktycznie nie zostaną wyemitowani.

W obsadzie mieliśmy zobaczyć m. in. Milanę Vayntrub, Dereka Thelera, Jeremy’ego Tandy’ego, Calluma Worthy’ego, Matthew Moya, Kate Comer i Keitha Davida. Jeśli chodzi o bohaterów Marvela, mieli wystąpić m.in. Squirrel Girl, Mr. Immortal i Cannonball.

Źródło: Geeks WorldWide