W 2020 r. na Hulu powstaną 2 seriale Marvel TV: Helstrom oraz Ghost Rider, w którym powróci znany z Agentów T.A.R.C.Z.Y. Robbie Reyes.

Po przejęciu Foxa przez Disneya, Hulu miało stać się drugą po Disney+ platformą giganta. Na Hulu trafiać mają produkcje przeznaczone dla starszych widzów, aby Disney+ pozostało przyjazną rodzinnie platformą.

Podczas gdy Marvel Studios tworzy seriale na Disney+ bliskie filmom MCU, takie jak Loki czy WandaVision, Marvel TV zapowiada 2 seriale, które zadebiutują na Hulu: Helstrom oraz Ghost Rider. Być może produkcje Marvel TV ograniczą się właśnie do Hulu, zostawiając Disney+ dla większych, “filmowych” produkcji.

W serialu Ghost Rider wystąpi znany z Agentów T.A.R.C.Z.Y. Robbie Reyes. Jest on nosicielem ducha zemsty, którego otrzymał od najbardziej ikonicznego Ghost Ridera z komiksów – Johnny’ego Blaze’a. Do roli Robbiego powróci Gabriel Luna. Jednym z producentów jest znany z Agentów Paul Zbyszewski.

Daimon i Ana Helstrom są dziećmi tajemniczego i potężnego seryjnego mordercy w serialu Helstrom. Rodzeństwo jest w skomplikowanej relacji – tropią najgorszych przedstawicieli gatunku ludzkiego – każdy przy użyciu swoich umiejętności. W tym serialu również powraca producent Paul Zbyszewski, który zostanie też jego showrunnerem. Producentem obu serialu jest szef Marvel TV, Jeph Loeb.

Na Hulu stworzono na razie 2 sezony serialu Runaways, a trzeci jest w produkcji. Poza MCU Marvel TV tworzy tam również seriale animowane z serii The Offenders.

Ghost Rider i Helstrom zadebiutują na Hulu w 2020 roku. Platforma nie jest na razie dostępna w Polsce, jednak rozszerzenie jej na rynek międzynarodowy jest jednym z planów Disneya związanych z przejęciem Foxa.

Źródło: Marvel