Kolejny sezon Agentów T.A.R.C.Z.Y. zadebiutuje dopiero latem, jednakże już pojawiły się informacje dotyczące nowych, a także powracających bohaterów.

Nieznany bohater grany przez Anthony’ego Michaela Halla.

Hall jest znany z takich produkcji jak Klub winowajców czy Szesnaście świeczek. Pojawił się także w Mrocznym Rycerzu – dołączy więc do długiej listy aktorów, występujących zarówno w produkcjach Marvela, jak i DC.

Joel Stoffer jako Enoch

Podróż Fitza nie udałaby się bez pomocy kosmity z rasy Chronicomów, którego wersja z alternatywnej linii czasu jest martwa, jednak okazuje się, że ma to znikomy wpływ na fabułę 6 sezonu.

Briana Viskus jako Piper

Postać ta zadebiutowała w 3 sezonie, jednak odegrała tam bardzo małą rolę. W 4 sezonie była prawą ręką Melindy May w dowodzonym przez nią oddziale. W 5 sezonie była już ważniejszą postacią, która często pojawiała się w odcinkach.

Wiadomo, że Clark Gregg wyreżyseruje pierwszy odcinek 6 sezonu. Niestety nie możemy potwierdzić powrotu Phila Coulsona, jednak brak też oficjalnego potwierdzenia jego śmierci. W serialu powrócą także Chloe Bennet jako Daisy Johnson, Iain De Caestecker jako Leopold Fitz, Elizabeth Henstridge jako Jemma Simmons, Ming-Na Wen jako Melinda May, Henry Simmons jako “Mack” MacKenzie, Natalia Cordova-Buckley jako “Yo-Yo” Rodriguez i Jeff Ward jako Deke Shaw.

Źródło: Revenge of the Fans