Według ostatnich doniesień, w serialu o Scarlet Witch może wystąpić również Vision, i to z dużą rolą. Możliwe jest też, że serial wcale nie będzie solową produkcją o Wandzie, a właśnie o parze bohaterów.

 

Według nieoficjalnych doniesień portalu Slash Film, w serialu o Scarlet Witch może wystąpić Vision z dużą rolą. Pomimo wcześniejszych doniesień, jakoby serial ten miał być solową produkcją o Wandzie Maximoff, może okazać się, że w głównej roli zobaczymy właśnie parę.

 

Autor nie podaje źródła informacji. Mówi tylko, że doszły go słuchy na temat produkcji. Slash Film jest jednak popularnym portalem i można spodziewać się prawdziwości informacji. Seriale produkowane przez Marvel Studios, którym jest m.in. Scarlet Witch, nie doczekały się jeszcze oficjalnego potwierdzenia i wiele planów może jeszcze ulec zmianie.

 

Scarlet Witch jest jednym z nadchodzących seriali Marvel Studios, przygotowywanych dla nowej platformy streamingowej Disneya. Mają również powstać seriale o Lokim oraz o duecie Falcona i Zimowego Żołnierza. Seriale te miałyby posiadać budżet na poziomie filmów Marvela, być z nimi związane i składać się z 6-8 odcinków. Platforma Disneya ma zostać uruchomiona pod koniec 2019 roku.

 

Źródło: Slash Film