Ming-Na Wen widziała już pierwszy klip promocyjny 6. sezonu Agentów T.A.R.C.Z.Y. Czyżbyśmy mieli wkrótce zobaczyć zwiastun najnowszej odsłony przygód ekipy Coulsona?

 

Szósty sezon Agentów T.A.R.C.Z.Y. niesie ze sobą wiele zaskoczeń. Najpierw były małe szanse, że w ogóle postanie, następnie przesunięto jego premierę na lipiec i skrócono ilość jego odcinków, a na koniec głoszono, że nie będzie on ostatnim sezonem.

 

Ming-Na Wen, odtwórczyni Agentki May w serialu, napisała na Twitterze, że widziała już zwiastun 6 sezonu Agentów T.A.R.C.Z.Y. i dostała gęsiej skórki, ponieważ jest taki epicki. Rozpoczęcie szumu medialnego wokół nowej serii najprawdopodobniej oznacza, że fani również wkrótce będą mogli zobaczyć materiały promocyjne. Aktorka zastrzega, że nie wie kiedy to nastąpi, jednak fakt umieszczenia przez nią tego wpisu oznacza, że jesteśmy już blisko poznania rąbka tajemnicy.

 

 

Zazwyczaj pierwsze klipy promocyjne Agentów pojawiały się zaledwie kilka tygodni przed premierą, jednakże ze względu na bardzo wczesne zakończenie prac na planie 6. sezonu, być może pierwsze materiały promocyjne pojawią się dużo wcześniej.

 

Źródło: Ming-Na Wen