Jameela Jamil zagra antagonistkę tytułowej bohaterki w serialu She-Hulk, Titanię. Pojawiły się także zdjęcia z planu, na których, poza Markiem Ruffalo w kostiumie do mo-capu, widać prawdopodobnie dublerkę Jameeli.

Titania to najbardziej ikoniczna antagonistka She-Hulk w komiksach Marvela. Można nawet rzec, że jest to jedyna postać, którą można jednoznacznie określić jako “antagonistkę She-Hulk”. Titania posiada supersiłę, nadludzką wytrzymałość… i obsesję na punkcie pokonania She-Hulk.

W serialu She-Hulk, Titanię zagra Jameela Jamil, znana z serialu Dobre miejsce. Podobnie jak w przypadku Tatiany Maslany, odtwórczyni głównej roli Jennifer Walters a.k.a. She-Hulk, superbohaterska forma Titanii zostanie prawdopodobnie osiągnięta przy pomocy efektów komputerowych, zważając na posturę obu aktorek.

Przed ogłoszeniem obsadzenia Jameeli w roli Titani, w Internecie pojawiły się zdjęcia z planu, na których widać Marka Ruffalo w stroju do motion-capture (co swoją drogą potwierdza choć jedno pojawienie się Hulka, nie Bannera) i osoby, która przypomina Titanię przed uzyskaniem supermocy. Prawdopodobnie jest to dublerka Jameeli, po której wyglądzie możemy zobaczyć, jak prezentować będzie się antagonistka przed swoją “karierą” złoczyńcy.

Źródło: The Hollywood Reporter