Marvel opublikował film celebrujący dotychczas wypuszczone filmy, w którym pojawiają się pierwsze ujęcia z Eternals, a także pokazano nowe loga z zaktualizowanymi tytułami i datami sequeli Czarnej Pantery, Kapitan Marvel, Ant-Mana i Strażników Galaktyki!

Nie przedłużając – oto zaprezentowany przez Marvel Studios film:

Poza przypomnieniem ujęć ze zwiastunów Czarnej Wdowy i Shang-Chi, Marvel Studios pokazało pierwsze ujęcia z Eternals, skupiające się głównie na ukazaniu bohaterów filmu. Marvel z pewnością będzie chciał skorzystać z sukcesów reżyserki filmu i przyspieszyć promocję – Chloé Zhao, która stanie za kamerą Eternals, dostała niedawno Oscara za najlepszy film i najlepszą reżyserię filmu Nomadland.

Po teaserze Eternals, Marvel pośród prezentacji nadchodzących filmów ujawnił nowe tytuły nadchodzących sequeli z nowymi logami i datami premier.

Black Panther: Wakanda Forever – premiera 8 lipca 2022. Film prawdopodobnie skupi się bardziej na ludności Wakandy, niż na samym tytule Czarnej Pantery. Potwierdzono, że Marvel nie planuje “przywrócić” Chadwicka Bosemana do życia za pomocą efektów specjalnych.

The Marvels – premiera 11 listopada 2022. Sequel Kapitan Marvel, gdzie poza Carol Danvers poznamy dalsze losy Ms. Marvel – Kamali Khan po wydarzeniach z jej serialu oraz Moniki Rambeau po WandaVision.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania – poznaliśmy wreszcie datę premiery – 17 lipca 2023.

Guardians of the Galaxy vol. 3 – pierwszy raz oficjalnie zaprezentowano logo produkcji, a także podano datę premiery – 5 maja 2023.

Pod koniec filmiku Marvel zaprezentował kolejny raz logo nadchodzącej Fantastycznej Czwórki studia, jednak kolejny raz nie potwierdzono daty premiery filmu. Patrząc jednak na to, że dostaliśmy pełną rozpiskę na kolejne 2 lata, to fani MCU mogą być dziś z pewnością zadowoleni.

In other words, Excelsior!