Tatiana Maslany, aktorka znana z serialu Orphan Black, wcieli się w postać She-Hulk w jej solowym serialu na Disney+ oraz w przyszłych filmach MCU.

W ciągu ostatnich dni pojawiało się wiele nowych informacji na temat nadchodzącego serialu She-Hulk Marvel Studios na Disney+. Do ekipy serialu dołączyła Kat Coiro, która wyreżyseruje kilka odcinków. Plotki donoszą także o możliwym starcie produkcji w 2021 roku, co daje nadzieję na premierę rok później.

Portal Deadline ogłosił, że w rolę Jennifer Walters i jej alter ego She-Hulk wcieli się Tatiana Maslany, laureatka nagrody Emmy za najlepszą aktorkę w serialu dramatycznym za swoją rolę w serialu Orphan Black. Jest to również najwyżej oceniana rola kobieca w serwisie Filmweb.

W komiksach Marvela, She-Hulk jest kuzynką Bruce’a Bannera, która w wyniku transfuzji jego krwi otrzymuje podobne do Hulka moce. W przeciwieństwie do niego zatrzymuje jednak kontrolę nad swoją zieloną formą i staje się nawet bardziej pewna siebie.

Showrunnerką serialu jest Jessica Gao, laureatka nagrody Emmy za scenariusz do odcinka Pickle Rick serialu Rick and Morty. Spodziewać się zatem można, że serial będzie czerpał z najpopularniejszych komiksowych serii z She-Hulk, które wyróżniały się swoim humorem, a w klasycznych historiach nawet łamaniem czwartej ściany – zanim robił to Deadpool.

Pojawiają się już pierwsze fanowskie grafiki, przedstawiające Tatianę jako She-Hulk:

Swojej nowej filmowej kuzynce pogratulował już Mark Ruffalo, odtwórca roli Hulka.

Źródło: Deadline