Jonathan Majors dołączył do obsady Ant-Mana 3. Źródła mówią, że mógłby zagrać ważnego dla Avengers złoczyńcę – Kanga Zdobywcę.

Ant-Man 3 jest prawdopodobnie filmem fazy 5 MCU. Pomimo tego, już pojawiają się pierwsze informacje na jego temat. Do filmu reżyserii Peytona Reeda, który stał za kamerą dwóch poprzednich części, dołączył właśnie aktor Jonathan Majors w jednej z głównych ról. Źródła serwisu Deadline mówią, że prawdopodobnie zagra on Kanga Zdobywcę.

Kang jest jednym z większych komiksowych złoczyńców Marvela. Do osiągania swoich celów wykorzystuje podróże w czasie. Stawał naprzeciw zarówno Avengers, jak i Fantastycznej Czwórce. Tym samym ciekawe jest, że pojawi się akurat w Ant-Manie, gdzie poprzedni antagoniści byli zaledwie żądnymi władzy biznesmenami. Deadline podaje jednak, że Kang miałby być ważnym złoczyńcą w następnych filmach MCU, a w Ant-Manie 3 zaliczyłby zaledwie swój debiut – być może zostanie powiązany z podróżami w czasie stworzonymi na podstawie technologii Hanka Pyma.

Niedługo po ogłoszeniu pojawiły się pierwsze fanowskie grafiki, które przedstawiają Majorsa w roli Kanga:

Nadchodzący sequel Ant-Mana nie ma jeszcze ogłoszonej daty premiery. Spodziewano się go pod koniec 2022 roku, jednakże nie wiadomo, czy nie będzie konieczne kolejne przesunięcie premier filmów Marvela w związku z trwającą pandemią i zamknięciem kin w USA i innych krajach.

Źródło: Deadline