Pojawiają się pierwsze zdjęcia głównych bohaterów czwartej części Thora. Poza samym Bogiem Piorunów, na planie złapano także Strażników Galaktyki.

Czwarta część serii o Bogu Piorunów – Thor: Love and Thunder zaplanowana jest dopiero na 6 maja 2022 roku. Pomimo tego, produkcja filmu już się rozpoczęła i tym samym do Internetu wyciekły pierwsze zdjęcia z planu. O ile nie potwierdziły one nic nowego, to pokazały nowe stroje głównych bohaterów.

Jak już wcześniej potwierdzono, w filmie pojawią się Strażnicy Galaktyki. Nie wiadomo jednak, jak dużą rolę odegrają. Reżyser obu części Strażników, James Gunn, zaznaczył przy okazji, że istniała mała współpraca w sprawie “jego” bohaterów pomiędzy nim, a Taiką Waititim, reżyserem nadchodzącego Thora.

Trzecia część Strażników Galaktyki nie ma jeszcze określonej daty premiery. Patrząc jednak na wypełniony kalendarz na następny rok i prawdopodobną premierę The Guardians of the Galaxy Holiday Special w święta 2022 roku, można jej się spodziewać w 2023 roku.