Marvel przygotowuje się do rozpoczęcia produkcji Moon Knighta, kolejnego serialu na Disney+. Po obsadzeniu Oscara Isaaca w głównej roli przyszła pora na głównego złoczyńcę – i właśnie został nim Ethan Hawke.

Coraz więcej informacji pojawia się na temat Moon Knighta, jednego z kolejnych seriali Marvel Studios tworzonych na platformie Disney+. Do niedawna wiedzieliśmy jedynie o showrunnerze produkcji – Jeremym Slaterze, twórcy The Umbrella Academy. Niedawno do obsady dołączył tytułowy bohater – Oscar Isaac, a ostatnio dowiedzieliśmy się również, że serial będzie składał się z sześciu 40-50 minutowych odcinków.

Teraz The Hollywood Reporter potwierdził również, że w rolę głównego złoczyńcy serialu wcieli się Ethan Hawke. Nie wiadomo jednak, jaką dokładnie rolę zagra aktor, ale THR zgaduje, że może chodzić o Bushmana, ważnego antagonistę Moon Knighta w komiksach Marvela.

Nieznana jest dokładna data premiery Moon Knighta, ale nadchodzące rozpoczęcie produkcji wskazuje prawie z pewnością na 2022 rok.

Źródło: The Hollywood Reporter